Akce a výlety

Podzimní prázdniny v 29., 30.10.

Rodiče přihlášených dětí obdrželi podrobné informace e-mailem 1.10. Volná místa jsou už jen pro náhradníky.

Hlídání dětí při třídních schůzkách

• ÚT 4.9. 2018 17 - 19 hod. v 1.p.
  • po skončení provozu družiny v 18 hod., přijdou nevyzvednutí žáci do 1.p.
  • cena : 20 Kč/dítě ( i mladší sourozenci)

Festival pro děti Jičín město pohádek 2018 - ZRUŠENO pro nedostatek zájemců

• SO 15.9.  8 - 16,30 hod.
  • v 7,45 hod. sraz u školy, odjezd autobusem do Jičína, návštěva festivalu - soutěže, divadla, výtvarné dílny, vystoupení atd. Kolem 16,30 návrat zpět ke škole.
  • vhodné pro rodiče s dětmi , ale i pro samotné děti. Pedagogický doprovod zajišťuje J.Vosická, B.Španingerová, L.Rosecká a další. Mohou se zúčastnit i děti a rodiče z jiných škol.
  • S sebou v batůžku : kopii kartičky pojišťovny, doklad s fotografií, kapesné ( stánky, kiosky, výtvarné dílny), svačina, pití, v případě pěkného počasí i plavky a malý ručníček.
  • Cena : děti od 3 let do 150 cm 100 Kč, dospělí 250 Kč
  • Přihlášky do 11.9. J.Vosické ( najdete je na zadní straně letáčku nebo pište na e-mal. "klubíčka".

Plány na červenec

• PO 9.7. venkovní bazén Pražačka, 8 -16 hod. V batůžku " legitimace na MHD, kopii kartičky pojišťovny, kapesné, svačinu, pití, plavky, ručník, malou hru na hraní, neplavci pomůcky k plavání.
  • ÚT 10.7. park Mirákulum v Milovicích, 7,45 - 16 (16,30 podle vlaku). V batůžku : pláštěnku, legitimaci na MHD, kopii kartičky pojišťovny, kapesné, svačina, pití, sportovní obuv, kinedryl+sáčky
  • ST 11.7. Farmapark Soběhrdy, 8 -15,30 (16) hod. S sebou vše stejné + je možné vzít suché pečivo nebo zeleninu.
  • ČT 12.7. obora Žleby, Čáslav, 7,20 ! - 16,15 hod. S sebou vše stejné + potraviny pro zvířátka + turistický deník
  • PÁ 13.7. Vítkov a odpoledne bazén Pražačka ( Gutovka - podle počasí ) 8 - 16 hod. Sraz v herně  8 - 9 hod. S sebou vše stejné + plavky, ručník

Prázdniny 2018

• ČERVENEC
  • 2.- 4. 7 ( PO - ST ) pro děti od 3.tř. Hvězdárna Rokycany - třídenní výlet s nocováním a naučným programem ve hvězdárně ( palandy, vlastní spacák ), dále Muzeum na demarkační linii, Plzeň ( ZOO+ Dinopark / Techmánie ). Stravování vlastní ( opékání buřtů + restaurace/kiosky ). Cena : 700 Kč. Odjezd v PO v 9 hod., návrat ST do 17 hod.
  • 9. - 14.7. ( PO - PÁ ) jednodenní výlety po Praze a okolí pro děti z 1.stupně ( i budoucí prvňáky nebo sourozence ) - výlety podle počasí a věkové skupiny dětí ( např. Mirákulum, bazén Pražačka, Žleby atd.). Cena : 150 Kč/žáka/den. Srazy u školy v 8 hod., návrat do 16 hod., ihned ukončení akce. Informace o konkrétních dnech dostanou rodiče přihlášených dětí do e-mailu v SO 7.7. Stravování vlastní ( + kiosky/restaurace )
  • SRPEN
  • 27. - 31.8. ( PO - PÁ ) srpnová aklimatizace na školu pro děti z 1.stupně i budoucí prvňáky - hry v dužině a okolí školy s obědem ve školní jídelně. Cena 100 Kč/den/žáka + oběd. Provoz 8 - 16 hod. S možností vyzvedávání od 15 hod. na blízkém hřišti.
  • Přihlášky do 14.6., platby ( i za srpen ) do 22.6. Přihlásit je možné na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Informace J.Vosická 608 765 496

Výlet o velikonočních prázdninách - od 19.3. přijímáme už jen náhradníky

• ČT 29.3. 8 - 16 hod.
  • cena : 200 Kč/ žáka
  • podrobnosti obdrží rodiče přihlášených dětí do e-mailu, kteří vyplnili přihlášku Duh.klubíčka. Přihlášky je nutné odevzdat do PÁ 23.3. Uhradit výlet je nutné do 26.3.
  • Doprovod : B.Španingerová, L.Rosecká
  • POKUD NEBUDE VČAS ODEVZDANÁ PŘIHLÁŠKA A UHRAZENÁ ČÁSTKA, BUDOU MÍSTA POSKYTNUTA NÁHRADNÍKŮM !!

Lyžařské zájezdy pro děti a dospělé - podrobnosti a program

Možnost jednodenního lyžování v českých lyžařských střediscích. Zájezd je vhodný pro lyžaře všech výkonností, snowboardisty a "běžkaře". Mohou se ho zúčastnit jednotlivci, tak i skupiny, rodiče s dětmi i samotné děti. Jim dozor a výuku zajišťují zkušené instruktorky J. Vosická, K.Ročková a K.Vágnerová. V době jednodenního lyžování nevyučujeme úplné začátečníky. Mohou se zúčastnit pouze v doprovodu jiného dospělého ( rodiče).  Lyžařské středisko bude upřesněno min. týden předem podle aktuální sněhové situace na našich horách. Odjezd  je od školy na Nám. Jiřího z Poděbrad vždy v 6,00, v 6,30 bude zastávka na Černém Mostě u metra. Návrat ke škole bude kolem 19. hodiny, opět se zastávkou na Černém Mostě. Lyžování probíhá od 9 do 16 hod. V poledne je autobus na hodinu zpřístupněn. Zde se děti můžou naobědvat či převléci do suchého oblečení. Na oběd většinou chodíme po skupinách do místních restaurací či kiosků. V případě špatných sněhových podmínek se zájezd odvolá nejpozději 2 dny předem. Zájezdy si získaly oblibu u malých dětí ve věku 8 let, ale i u starších žáků naší školy. Jezdí s námi ale i skupinky dospělých lyžařů z blízkého ale i dalekého okolí. Děti bez doprovodu rodičů musí být vybaveny lyžařskou helmou!