LVK 1.st.

V PO 30.11. žáci obdrželi přihlášky na Lyžařský kurz 1.st. Vyplněné přihlášky zájemci odevzdají do 7.12. J.Vosické

Platby za kroužky Duhového klubíčka a vyzvednutí přeplatků

Platby za kroužky za 1.pol. škol.roku 2020/21 je nutné provést do 31.10. 2020 na účet Duh.klubíčka č.2110427389/0800.  O přeplatky za kroužky ze škol.roku 2019/20 za 2.pol., kdy nemohly být kroužky dokončeny z důvodu nařízení vlády, je nutné zažádat do 16.11.2020 na e-mail duhoveklubicko@seznam.cz. Všechny částky za kroužky i přeplatky jsou v sekci Kroužky v Duhovém klubíčku.

Náhradní hodiny za neuskutečněné kroužky budou oznámeny ihned po nástupu dětí do škol. Pokud se nepodaří uskutečnit náhradní hodiny ani ve 2.pol., budou vzniklé přeplatky opět vráceny.

Preventivní program MP ČR

V pondělí 12.10. a ve čtvrtek 15.10. proběhne 3. hod. ve třídě preventivní program Městské policie na téma 1. pomoc.

DDH

V úterý 13.10. jedeme 3.-5. vyučovací hodinu na dětské dopravní hřiště Jilmová, Praha 3, kde dle počasí proběhne buď praktická (venkovní) část nebo ev. teoretická část v PC učebně.  S sebou teplé sportovní oblečení, průkaz MHD (čas výuky je 10,30-12,10 hod.).

11.10. 2020, Puklová

Info pro rodiče a žáky

2.-4.9. výuka do 11,45 hod, zatím roušky nenosíme, jsou pouze doporučené.

Do čtvrtka 3.9. bez šaten, ale žáci si nosí bačkory do třídy. Ve čtvrtek proběhne přidělení šatních skříněk a od pátku se budou v šatnách přezouvat. Je třeba ve čtvrtek přinést opět malý zámek a 2 klíčky (1 bude u dítěte, 2. předají na vrátnici jako náhradní). Další (3.) klíček mějte doma jako náhradní pro případ ztráty.

Do pátku 4.9. si děti donesou podepsaný ručník, cvičební úbor na TV (triko, kraťasy nebo tepláky, cv. obuv, malý míček a švihadlo v látkovém sáčku), kufřík s věcmi na Vv a Pč (igelitový ubrus na pokrytí lavice, tempery, paletu, 2 kelímky na vodu, sadu štětců kulatých a 1 širší plochý, hadříky na utírání štětců i rukou, modelínu, nůžky, tuhé lepidlo a malé lepidlo Herkules, barevné papíry, voskovky a pastelky, ochranný oděv-např. staré triko, košili, zástěrku)

Žákovská knížka: je třeba vyplnit titulní a 1. stranu, obalit a nosit každý den, sem pak psát omluvenky a sledovat případné informace v kolonkách jiné sdělení (od str. 13), známky zde nebudou, ty budou v systému Bakalář (noví žáci dostanou přidělené heslo)

Úkolníček: nosit malý notýsek, kam si žáci budou opisovat případný DÚ z tabule, ev. pomůcky apod.

Penál: tužka č. 2 a 3, pero vč. náhradního nebo náhradní náplně, guma, ořezávátko, fixy, kružítko, pravítko 15cm nebo 20 cm dlouhé.

Od pondělí 7.9. výuka podle rozvrhu-děti ho mají vzadu v ŽK (ve středu 2.9. děti přihlášené na rozšířenou angličtinu budou psát test, podle umístění budou mít ještě 1. hod. v úterý buď AJ-k nebo CvM tj. cvičení v matematice)

Třídní schůzky: v úterý 8.9. od 17 hod. ve 4.A (prosím do TF přinést 300,- Kč, noví žáci 500,- Kč). Třídní fond je určen na nákup prac. sešitů k učebnicím, sešitů, čtvrtek a pomůcek na Vv a Pč.

1.9.2020, Puklová