Samostatná práce pro angličtináře p.u. Horváthové

9. 3. 2021

Pracovní sešit project str. 35 + učebnice Project str. 84, práce s obrázkem, splnit si úkoly a napsat odpovědi na papír nebo do bloku, co mají žáci na AJ

10. 3. 2021

Učebnice Project str. 43/ cv. 3b – napsat na papír + cv. 5a také napsat na papír

11. 3. 2021

Učebnice project str. 44/cv. 1a – bez poslechu se podívejte na slovíčka k obrázkům a naučte se je, pak pracovní sešit str. 36/cv.1,2,3,4

16. 3. 2021

17. 3. 2021

Pracovní sešit str. 82 – slovíčka lekce 3 – opakovat a procvičovat písemnou podobu (budeme pak psát z těchto slovíček zase nějaký menší test) + učebnice str. 77 fonetické symboly /vyslovte si slovíčko, abyste slyšeli danou hlásku/

18. 3. 2021

Pracovní sešit str. 83/slovíčka A,B,C přečíst a zapamatovat si alespoň význam, psaní zatím není třeba si zcela osvojit

LVK 1.st.

V PO 30.11. žáci obdrželi přihlášky na Lyžařský kurz 1.st. Vyplněné přihlášky zájemci odevzdají do 7.12. J.Vosické

Z důvodu nemoci třídní učitelky odpadá do odvolání online vyučování. Děkujeme za pochopení

Platby za kroužky Duhového klubíčka a vyzvednutí přeplatků

Platby za kroužky za 1.pol. škol.roku 2020/21 je nutné provést do 31.10. 2020 na účet Duh.klubíčka č.2110427389/0800.  O přeplatky za kroužky ze škol.roku 2019/20 za 2.pol., kdy nemohly být kroužky dokončeny z důvodu nařízení vlády, je nutné zažádat do 16.11.2020 na e-mail duhoveklubicko@seznam.cz. Všechny částky za kroužky i přeplatky jsou v sekci Kroužky v Duhovém klubíčku.

Náhradní hodiny za neuskutečněné kroužky budou oznámeny ihned po nástupu dětí do škol. Pokud se nepodaří uskutečnit náhradní hodiny ani ve 2.pol., budou vzniklé přeplatky opět vráceny.

Vážení rodiče,

děkuji za spolupráci v úvodu školního roku-včasné zaplacení fondu, kontrola připravenosti vašich dětí.

Bohužel nastaly problémy se zapomínáním školních pomůcek a úkolů, proto vás moc prosím o zpřísnění kontroly domácí práce, podpisování úkolů a sešitů na diktáty, kontrolu psaní oprav a podpisování žákovské knížky.

Plán školních akcí na říjen a listopad:

15.10. Návštěva  dopravního hřiště

Prosím, dejte dětem sportovní oblečení a cyklistickou helmu.

23.10. Vlastivědná procházka Prahou

26.10.Preventivní program Městské policie

základy první pomoci

28.10.-1.11. Podzimní prázdniny

16.11. Ornita – přírodovědný pořad

Změny v ptačí říši

Návštěva knihovny Prahy 10, Korunní ul.- program Pražské pověsti, ještě nemáme potvrzený termín.

Zatím s dětmi neplánuji hromadné akce/kino, divadlo, koncert/, vzhledem k nastalé epidemiologické situaci.

Přeji pevné zdraví a silné nervy do dalších dnů.

Ilona Hrabánková