Srpnová aklimatizace pro děti 26.8. – 30.8. 2019

Pro přihlášené děti zajistí Duhové klubíčko program ve dnech 26.8. – 30.8. od 8 – 16 hod.

• cena 150 Kč/žáka /den
  • přihlášky a informace do 23.8. na e-mail duhoveklubicko@seznam.cz

Sraz dětí mezi 8 – 8,30 hod. v herně nebo v 1.p. v klubíčku ( bude upřesněno přihlášeným do e-mailu). Dopoledne hry v 5.p., odpoledne vycházka na blízká dětská hřiště ( Vodárna, Riegerovy sady atd.). Do školy se děti vracet nebudou, je nutné vyzvednout je do 16.hod. na daném hřišti. Oběd bude zajištěn ve školní jídelně ( diety se nevaří) za cenu 32 Kč/den/žáka. Platba obědů bude v hotovosti 26.8.ráno. Je možné přihlásit i budoucí prvňáčky nebo žáky (sourozence) z jiných škol.